Change Language

گلدن گلوب 2020

برگذاری شصت و دومین مراسم اهدای جوایز گرمی و حضور آریانا گراند با گوشواره های تک نگین لورین شوارتز

شصت و دومين مراسم Grammy awards 2020 با شكوه فراوان در حالي در لس آنجلس برگذار شد كه تعدادي از هنرمندان حاضر در مراسم در سوگ از دست دادن كوبي برايانت غمگين بودند. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد جزئیات این مراسم بیشتر بدانید و تصاویری از آریانا گراند با لباس سیندرلای طوسی و گوشواره های 30 قیراطی تک نگین ببینید.

ادامه مطلب

ست متفاوت و چشم گیر نیکول کیدمن با لباس سرمه ای مایکل کورس و جواهرات مختلف در مراسم ساگ 2020

نیکول کیدمن در مراسم اهدای جوایز ساگ 2020 لباسی سرمه ای و متفاوت از برند مایکل کورس و گوشواره یاقوت کبود و انگشترهایی از برندهای مختلف پوشیده بود. تصاویری از سلیقه تحسین برانگیز این بازیگر هالیوودی را در ادامه ببینید.

ادامه مطلب

داکوتا فنینگ بازیگر جوان هالیوودی در لباس زیبای ولنتینو و جواهرات فرد لیتون در مراسم ساگ 2020

از بازیگران جوان هالیوودی که در مراسم اهدای جوایز ساگ 2020 درخشید داکوتا فنینگ بازیگر آمریکایی بود. او در این مراسم لباس زیبای برند ولنتبنو و جواهرات فرد لیتون پوشیده بود. در ادامه تصاویر این بازیگر زیبا را مشاهده نمایید. 

ادامه مطلب

ست لباس لوئی ویتون و جواهرات الماس فور اور مارک بر تن لوپیتا نیونگو در مراسم ساگ 2020

 

لوپیتا نیونگو بازیگر جوان هالیوودی در مراسم اهدای جوایز ساگ 2020 با لباسی  از برند لوئی ویتون و جواهرات الماس درخشید. جواهرات او  که از برند فور اور مارک بود مجموعا 90 قیراط الماس داشت. در ادامه با گلدبار همراه باشید.

ادامه مطلب

شارلیز ترون هنرپیشه و مدل جذاب با گران قیمت جواهرات تیفانی در مراسم اهدای جوایز ساگ 2020

از چهره های محبوب حاظر در مراسم ساگ 2020 شارلیز ترون هنرپیشه و مدل جذاب آمریکایی-آفریقای جنوبی بود که با لباس گیونچی و جواهرات گران قیمت تیفانی چشم همگان را خیره کرد. در ادامه با ما همراه باشید.

ادامه مطلب

ست لباس سفید رویایی دیور و جواهرات کارتیه بر تن جنیفر آنیستون در مراسم ساگ 2020

جنیفر آنیستون برنده جایزه بهترین بازیگر فیلم های درام در مراسم ساگ 2020 با لباس خاص سفید برند دیور و گوشواره و انگشتر کارتیه حضور داشت. تصاویر این بازیگر محبوب آمریکایی را در ادامه مشاهده نمایید.

ادامه مطلب

اسکارلت جانسون بازیگر زیبای هالیوود با لباس سبز ساتن و جواهرات تافین در مراسم SAG Awards 2020

از چهره های معروف و محبوب دیگر حاضر در مراسم جوایز ساگ 2020، اسکارلت جانسون بود. او در این مراسم لباس ساتن سبز آرمانی و جواهرات برند تافین پوشیده بود. در ادامه تصاویر این بازیگر زیبا را ببینید.

ادامه مطلب

ست لباس مشکی و گردنبند لوکس خیره کننده جنیفر لوپز را در مراسم SAG Awards 2020 ببینید.

مراسم SAG Awards 2020 امسال ١٩ ژانويه با شكوه فراوان و با حضور هنرمندان و بازيگران زيادي در لس انجلس كاليفرنيا برگذار شد و جنيفر لوپز مانند هر زمان ديگري ملكه فرشهاي قرمز شد و درخشيد.

در ادامه اطلاعاتي در مورد استايل و جواهرات جنيفر مشاهده خواهيد كرد.

ادامه مطلب

Saoirse Ronan بازیگر جوان هالیوودی با لباس خاص گلدار و جواهرات یاقوت و الماس در مراسم اهدای جوایز رأی منتقدین

Saoirse Ronan که از بازیگران جوان و متفاوت هالیوودی است، در مراسم اهدای جوایز سینما و تلویزیون با رأی منتقدین با لباس گلدار زیبا و جواهرات یاقوت و الماس زرد و سبز چشم ها را به خود خیره کرد. در ادامه تصاویر این بازیگر جوان را ببینید.

ادامه مطلب

Renee Zellweger برنده جایزه بهترین بازیگر زن در مراسم جوایز رأی منتقدین با جواهرات دیوید وب

Renee Zellweger بازیگر موفق آمریکایی در مراسم اهدای جوایز سینما و تلویزیون با رأی منتقدین، جایزه بهترین هنرپیشه زن را از آن خود کرد. او در این مراسم لباس مشکی دیور و دستبند دیوید وب بر تن داشت. در ادامه با گلدبار همراه باشید.

ادامه مطلب

Mandy Moore خواننده و بازیگر زیبای آمریکایی با ست لباس مشکی و جواهرات الماس Anita Ko در مراسم جوایز رأی منتقدین

مندی مور بازیگر و خواننده آمریکایی نیز در مراسم اهدای جوایز با رأی منتقدین حضور داشت. او در این مراسم لباس مشکی خود را با جواهرات برند Anita Ko ست کرده بود. تصاویر او را در ادامه میتوانید مشاهده نمایید.

ادامه مطلب

جدیدترین محصولات موجود دکوریکور

برای خرید این انگشتر کلیک کنید