Change Language

گلشیفته فراهانی و مونیکا بلوچی در پارتی کارتیر - قسمت دوم

برند های بزرگ جواهرات برای معرفی کلکسیون های جواهرات خود مهمانی های بزرگی برگزار کرده و هنرمندان و بازیگران پر سر و صدای هر سال را به مهمانی هایشان دعوت می کنند. این بار کارتیر برای کعرفی کالکشن جواهرات Colortura از گلشیفته و مونیکا بلوچی و چند بازیگر دیگر دعوت به عمل آورده است. در ادامه اطلاعاتی در مورد این پارتی و تصاویر آن را مشاهده می کنید.

 

Monica Bellucci

این هنرپیشه زیبای ایتالیایی ، با گردنبند لوکس از همین کالکشن چشم ها را خیره کرد .
گردنبند زیبای Pamina با سنگ گنبدی روبلیت قرمز ۶۳/۳۳ قیراطی ، دانه های مروارید طوسی ، سنگ Moonstone و الماس تزئین شده است .
همچنین این مدل دارای دستبند ، انگشتر و گوشواره ست نیز می باشد.

 

Golshifteh Farahani

بازیگر زیبای ایرانی که هر روز بیش از قبل در صحنه های بین المللی حضور دارد ، باز هم با گردنبند لوکس از کارتیه دیده شد . او در این مهمانی با گردنبند لوکس Rudravina در کنار مونیکابلوچی حاضر شد و چشم ها را خیره کرد .

این گردنبند زیبا از کالکشن Tutti Frutti که از نمادهای کارتیه از سال ۱۹۲۰ می باشد عرضه شده است و به دوصورت قابل استفاده هست. این گردنبند دارای ۲ قسمت آویز میباشد و یک قسمت آن را به صورت انداختن شال بر شانه میتوان استفاده کرد ( همین طور که گلشیفته استفاده کرده ) 
این مدل با سنگ زمرد ، یاقوت کبود ، یاقوت قرمز و الماس تزئین شده است .

 

 

برچسب ها: مهنازافشار, cartier, Cartier, Golishifte Farahani, Monica Belluci, Colortura, لیلا میلانی, هنرمند ایرانی, قلیچی, قالیچی, الناز گلرخ

در دنیای مد و جواهرات ، چه می گذرد؟

جدیدترین محصولات موجود دکوریکور

برای خرید این انگشتر کلیک کنید