Change Language

اسکار 2020

مراسم Emmy Awards 2019 و خاص ترين لباس ها و تيپ ها (2)

در این صفحه نیز در ادامه مطلب قبل لباس هاي جذاب و استايل خاص هنرمندان مراسم امی آواردز 2019 را از چشم پلیس مد دکوریکور بررسی خواهیم کرد و سپس به حاشیه های مراسم خواهیم پرداخت.

مراسم Emmy Awards 2019 پر بود از لحظات شاد و مفرح اما ظاهرا در این مراسم یکی از افرادی که مورد خنده حضار قرار گرفت کیم کارداشیان و خواهرش کندال جنر بودند.

در ادامه ابتدا برترین لباس های این مراسم را بررسی می کنیم و سپس به جزئیات مراسم میپردازیم. 


5- ستاره انگلیسی JODIE COMER در لیاسی از تام فورد

این ستاره انگلیسی یکی از برترین طراحان لباس آمریکایی را برای طراحی لباسش انتخاب کرد. Tom Ford این لیاس زیبای آستین بلند را برای جودی طراحی کرد تا با موهای باز و صاف خود در این مراسم خودنمایی کند. وی با همین لباس برای دریافت جایزه امی روی صحنه رفت.

 

6- ملکه فیلم های بازی تاج و تحت MAISIE WILLIAMS در لباس سفارشی ساز JW ANDERSON

میسی ویلیامز از آن دسته بازیگران کم سن و سال بریتانیایی است که کمی به بدتیپ بودن معروف شده است. اما این بار لباس وی را که قسمتی از آن توسط دوست پسرش طراحی شده میتوان جزو 10 لباس برتر شب در این مراسم دانست.
این لیاس هم ظرافت زنانه دارد و به دلیل رنگ مشکی و قد میدی و یقه تیز آن کمی حس قدرت را به بیننده منتقل می کند.

 

7- کندال جنر در لباسی از Richard Quinn

Kendal Jenner این سوپر مدل با لباس زیبایی از ریچارد کویین در این مراسم حاضر شد و همراه با خواهرش کمی خبر ساز هم شد که در ادامه به این حواشی می پردازیم

 

8- ANGELA BASSETT در لباسی از ANTONIO GRIMALDI

جامپ سوئیت و لباس های سرهمی همیشه در هر مراسمی طرافدارن خود را داشته است. در این مراسم نیز آنجلا با لباس قرمز و یک کیف کلاچ با رنگ های شاد درخشید.

 

9- Sandra Oh در لباسی صورتی از Zac Posen

یقه هایی به شکل یقه لباس ساندرا را اصطلاحا با نام یقه دلبری میشناسیم. یقه هایی که کمی از شانه ها پایین می آید و معمولا با یک گردنبند بزرگ ست می شوند.
اما ساندرا اوه این لباس را با گوشواره های بلند و بزرگ ست کرده و دیگر از گردنبند استفاده نکرده که بسیار هم زیبا از پس این کار برآمده است.

 

به نظر شما کدام لباس از بین این 9 لباس زیبا تر بودند و بیشتر برای شخصیت و استایل بازیگران مناسب بودند؟

برچسب ها: Kendal Jenner,, Emmy Awards, Sandra Oh, Zac Posen, Tom Ford, Emmy Awards 2019, JODIE COMER, MAISIE WILLIAMS, JW ANDERSON, Richard Quinn, ANGELA BASSETT, ANTONIO GRIMALDI

جدیدترین محصولات موجود دکوریکور

برای خرید این انگشتر کلیک کنید