Change Language

اسکار 2020


Notice: Undefined variable: yt_op in /home/goldba/domains/gold.decoricor.com/public_html/templates/yoo_organic/warp/systems/joomla/layouts/com_content/article/default.php on line 148

با جواهرات این دختر آتشین امریکایی، کیم کارداشیان، آشنا شوید

كيم کارداشیان، هميشه سليقه اي خاص در انتخاب جواهرات و لباس داشته است كه گلد بار به مناسبت تولد اين ستاره زيبارو در نظر دارد شما را با برخي از آن ها آشنا كند .

 

کیمبرلی «کیم» کارداشیان وست (Kimberly Noel Kardashian West ) شخصیت تلویزیوني ، بازیگر، مدل و بازرگان اهل آمریکا می‌باشد.  او به همراه خانواده‌اش در مجموعه "پا به پاي خانواده كارداشيان" كه زندگي واقعي كارداشيان را به تصوير مي كشيد ظاهر شد. موفقیت این مجموعه منجر به توليد مجموعه هايي از جمله "كورتني و كيم نيويورك راتسخير مي كنند" و "كورتني و كيم ميامي راتسخير مي كنند" شد.
در سال ۲۰۱۰ کیم با ۶ میلیون دلار درآمد، پر درآمدترین ستارهٔ سریال‌های واقع نما شد. کارداشیان زادهٔ لس آنجلس کالیفرنیا، دختر رابرت كارداشيان وکیل مدافع و دختر ناتني بروس جنر است. كيم هميشه سليقه اي خاص در انتخاب جواهرات و لباس داشته است كه گلد بار به مناسبت تولد اين ستاره زيبارو در نظر دارد شما را با برخي از آن ها آشنا كند :


١- گردنبند Tiffany and Co

كيم در جشن برند Tiffany & Co چوكري زيبا از مجموعه Blue Book اين برند را انتخاب كرد .مجموعه Blue Book از برند Tiffany  كالكشن خود را به چهار فصل تقسيم كرده است : پاییز، زمستان، بهار و تابستان.
جواهرات زمستانی اين برند تداعي كننده يخ و برف مي باشند ، كيم كه لباس Rick Owens خود را با چوكري زيبا با ٦٨ قيراط سنگ آكوآمارين و ١٠ قيراط الماس تزئين كرده بود ، در تكميل استايل خود از ٧ انگشتر  الماس بهره گرفت .٢-چوكر هاي  Lorraine Schwartz

کیم کارداشیان در انتهاي بارداری دوم خود هدیه ای با ارزش را از همسرش درخواست كرد ، او در بارداري خود اعلام كرد كه چوكري زيبا را از Lorraine Schwartz پسنديده است كه مشابه چوكرش در مراسم Art  Film Gala مي باشد .
چوكر الماسي كه او براي زايمان خود از كانيه وست خواسته بود ، قيمتي معادل ٥٠٠ تا ٧٥٠ هزار دلار دارد كه با توجه به مرغوب بودن الماس هاي Lorraine Schwartz ارزش آن به ١ ميليون دلار مي رسد . او دو سال پي در پي 2014 و 2015 در مراسم هاي Art  Film Gala چوكرهايي از Lorraine Schwartz به تن کرد كه ارزش واقعي آنها به 2.8 ميليون دلار مي رسيد .

 

كيم در سال ٢٠١٤ چوكر خود را با يك لباس ساتن آبي رنگ و در سال ٢٠١٥ چوكر ديگري را با جامپ سوتي توري شكل به كار برد .

 

 


٣-حلقه ازدواج دوم كيم كاردارداشيان


در سال ٢٠١٦ كانيه وست همسر خود را با حلقه ازدواج ديگري از Lorraine Schwartz غافلگير كرد . اين حلقه ازدواج كه تزئين شده با يك الماس ٢٠ قيراطي بود ، ارزشي بيش از ٤.٥ ميليون دلار داشت . الماس اين انگشتر زيبا با برش زمرد خود سرو صداي زيادي را در رسانه ها بر پا كرد ولي متاسفانه اين انگشتر زيبا در مسافرت كيم به پاريس توسط سارقاني مسلح به سرقت رفت .

برچسب ها: انگشتر, گردنبند , Lorraine Schwartz, Tiffany & Co, Kim Kardashian, كيم کارداشیان, Tiffany and Co, چوكر

در دنیای مد و جواهرات ، چه می گذرد؟

یکی از شیکترین ستهای اسکار 2020 بر تن شارلیز ترون با لباس مشکی و گردنبند الماس 5 میلیون دلاری

برگزاری مراسم اسکار 2020 و درخشش جواهرات تیفانی گال گادوت

خودنمایی لباس زیبای بنفش دیور شارلیز ترون و چکر الماس تیفانی در مراسم بفتا 2020

برگذاری شصت و دومین مراسم اهدای جوایز گرمی و حضور آریانا گراند با گوشواره های تک نگین لورین شوارتز

شارلیز ترون هنرپیشه و مدل جذاب با گران قیمت جواهرات تیفانی در مراسم اهدای جوایز ساگ 2020

درخشش گوشواره های لوکس لورین شوارتز و لباس طلایی بیانسه در مراسم گلدن گلوب 2020

ست زیبای لباس شرابی و گوشواره های الماس قهوه ای روشن بر تن سوفیا ورگارا در گلدن گلوب 2020

میشل ویلیامز بازیگر آمریکایی با سنجاق سینه ارکیده لوئی ویتون و انگشترهای تیفانی در گلدن گلوب 2020

چارلیز ترون نامزد دریافت جایزه بهترین بازیگر زن در مراسم گلدن گلوب 2020

جدیدترین محصولات موجود دکوریکور

برای خرید این انگشتر کلیک کنید