Change Language

اسکار 2020

زیباترین جواهرات در مراسم amfAR 2017 در لس آنجلس

 هنرمندان شب جمعه ( سیزدهم اکتبر ) برای شرکت در جشن سال 2017 amfAR  , در Beverly Hills , کالیفرنیا , گرد هم آمده و به Julia Roberts , ادای احترام کردند . در ادامه با گلدبار دکوریکور همراه باشید تا بهترین جواهرات این شب را با هم مرور کنیم .

 

Ashley Greene : شیکی و سادگی را انتخاب کرده بود . او یک جفت گوشواره ی آویزی الماس و مروارید و یک دستبند الماس از برند Neil Lane استفاده کرده بود .

Heidi Klum : وی گوشواره های دکمه ای و انگشترهای الماس سیاهی به ترتیب از برندهای Lorraine Schwartz و Ofira Jewelz , استفاده کرده بود . انتخاب او چندان دور از تعجب نیست چون همه می دانیم که Heidi , یکی از طرفدارهای پر و پا قرص Lorraine است .

گوشواره های دکمه ای به زیبایی چوکر روبان گلدار وی را تکمیل کرده بودند .

Victoria Justice : فوق العاده به نظر می رسید . وی برای کامل کردن ظاهر خود , از جواهرات Djula And Maxior , استفاده کرده بود . ما عاشق گوشواره های چندتایی و انگشترهای اشکال هندسی او شدیم . انتخاب هایش کاملا مناسب او هستند .

Cara Santana : انتخاب گوشواره هایAlexis Bittar  توسط او برای فرش قرمز  amfAR, غافلگیری زیبایی بود . شما هم فکر می کنید این گوشواره ها مناسب این لباس هستند ؟

 

Caroline Daur : او به زیبایی می درخشید . وی حاشیه های مروارید دوزی شده ی پیراهنش را با گوشواره های آویزی الماس از برند XIV Karats , ست کرده بود .

Julia Roberts : او هم طرفدار سادگی و ظرافت بوده و با چندین دستبند معروف 2Bhappy و چشم نظر از طراحی های Lorraine Schwartz , مچ های خود را پوشانده بود .

 برای مشاهده آخرین مد جواهرات در دنیا، از گالری جواهرات گلدبار دکوریکور دیدن فرمایید.

برچسب ها: Lorraine Schwartz, Maxior, Neil Lane, Djula, Alexis Bittar,, Karats,

جدیدترین محصولات موجود دکوریکور

برای خرید این انگشتر کلیک کنید