Change Language

اسکار 2020

مراسم خیریه ریحانا به نام "توپ الماس" با حضور بازیگران مشهور برگزار شد

در١٣ سپتامبر امسال مراسم خيريه ریحانا به نام Diamond Ball با شکوه زیبای برگزار شد. اين مراسم در ٤ سال گذشته با هدف كمك به كودكان و تامين آب و غذا براي افراد محروم ايجاد شده است ، چهارمين دوره اين مراسم نيز امسال با ميزباني کمدین مشهور Issa Rae  برگزار شد.اين رویداد كه مراسم خیریه اي براي تامين بودجه مي باشد ، با حضور افراد مشهوری همچون پاریس هیلتون توجه همگان را به خود جلب نمود. اين مراسم مملو از جواهرات گرانبهايي مي باشد كه گلدبار به معرفي برخي از آنها خواهد پرداخت ؛

 Rihanna

ريحانا نامي آشنا و خواننده ، بازيگر و طراح لباس اهل باربادوس است که در واقع مدل برند جواهرات Chopard نیز مي باشد.

 در چهارمين سالگرد اين مراسم ريحانا لباسي از Alexis Mabille را برگزيد ، لباس يكسره توري شكلي كه با يك دامن بلند و پاپيوني در قسمت جلو لباس تزئين شده بود .

جواهرات Chopard او شامل گوشواره ، انگشتري و ساعتي مخفي مي باشد كه با بيش از ١٠٠ قيراط الماس  تزئين شده اند ، اين مجموعه جواهر از كالكشن خارق العاده Garden of Kalahari انتخاب شده بودند . مجموعه اي با ارزش كه از الماسي به نام Queen of Kalahari با وزن ٣٤٢ قيراط ساخته شده است .

 

 

گوشواره او با الماس دايره اي ٥٠ قيراطي تزئين شده و انگشتر او الماسي با برش كوشن ٢٠ قيراطي دارد . در آخر مي توان به ساعت مخفي Garden of Kalahari اشاره كرد كه بيشتر شبيه به يك دستبند به نظر مي رسد . اين ساعت زيبا با يك الماس اشكي و يك الماس برش برليان در مركز تزئين شده و تماما با الماس هاي اشكي و برلياني فرش شده است .

پيشتر گوشواره Garden of Kalahari با سنگ هاي اشكي و قلبي شكل در ابتدا توسط چارليز ترون در مراسم اسكار و سپس ليدي گاگا در فستيوال فيلم تورنتو بر روي فرش قرمز به كار رفته بود كه گلدبار به معرفي آن پرداخت .

Joan Smalls

Joan Smalls-Rodriguez   بازيگر و سوپر مدل اهل پورتو ريكو مي باشد كه در سال ٢٠١٣ از طرف مجله فوربز به عنوان هشتمين مدل پردرآمد دنيا معرفي شد . از سال ٢٠١١-٢٠١٦ او يكي از مدل هاي ويكتوريا سكرت بوده است

Joan در سال ٢٠١٢ در Style Awards به عنوان مدل سال انتخاب شد و در همين سال نيز او توانست در رتبه ١ پنجاه مدل برتر سايت Models.com قرار گيرد .

 جوآن در اين مراسم خيريه لباس بنفشي از Cavalli را انتخاب كرد ، لباسي كه با جواهرات De Beer به زيبايي تزئين شده بود . او گوشواره ، انگشتر و گردنبند Phenomena را برگزيد ، مجموعه اي نمادي از امواج دريا و قدرت موجود در طبيعت مي باشد .

گوشواره هاي Phenomena Crest شاهكاري زيبا با دو الماس اشكي ١.٧١قيراطي مي باشد كه از ميان مجموعا ٥.٧٩ قيراط الماس از هر فاصله اي خودنمايي مي كند .

گردنبند Phenomena Crest ساخته شده از طلاي سفيد ١٨ عيار مي باشد كه با ٣٣.٤٤ قيراط الماس تزئين شده است ، اين گردنبند نيز شامل يك الماس اشكي ٤.٠٨ قيراطي مي باشد .

دستبند ٥ رديفه Arpeggia نيز از همين برند از ديگر انتخاب هاي جوآن بود ، دستبندي الهام گرفته شده از نت هاي موسيقي كه ساخته شده از طلاي سفيد ١٨ عيار و تزئين شده با ١٥.٧٠ قيراط الماس مي باشد .

Bruna Marquezine

Bruna Reis Maia بازيگر و مدل برزيلي مي باشد كه كار خود را در عرصه بازيگري از سنين كم شروع كرد . او دوست دختر فوتباليست معروف نيمار نيز مي باشد و تاكنون جوايز زيادي را در جشنواره هاي امريكاي جنوبي در بازيگري كسب كرده است .

دوست دختر زيباي نيمار در مراسم خيريه Diamond ball  جواهراتي از Bulgari و كالكشن Serpenti  را انتخاب كرد.

كالكشن Serpenti مجموعه اي متنوع مي باشد كه قيمت ها و وزن الماس هاي آن داراي تنوع زيادي مي باشد ، ما براي شما ارزش حدودي استايل برونا را بر آورد كرده ايم :

گردنبند او ساخته شده از طلاي سفيد ١٨ عيار و پوشيده شده از الماس به ارزش حدود ٩٧ هزار دلار ، دستبند دو رديفه او به ارزش تقريبي ٨٠ هزار دلار و دستبند تك رديفه او نيز با ٨.٦٩ قيراط الماس به ارزشي معادل ٥٠ هزار دلار مي رسد .

Tiffany Haddish

Tiffany Sarac Haddish كمدين و بازيگر آمريكايي مي باشد كه به عنوان بازيگر مهمان در چند سريال تلويزيوني به شهرت رسید.

تيفاني در اين مراسم خيريه لباسي آبي رنگ از Rubin Singer را برگزيد ، لباسي آستين دار و يقه باز كه با جواهرات Chopard تكميل شده بود .

گوشواره هاي او كه از كالكشن Green Carpet اين برند انتخاب شده بود همان گوشواره اي مي باشد كه ناتالي پورتمن در فستيوال فيلم ونيز به كار برد ، اين گوشواره ها ساخته شده از طلاي ١٨ عيار و تزئين شده با ٧٢ الماس دو طرفه به وزن ١١ قيراط مي باشد و ارزشي در حدود ١١٢ هزار دلار دارد .

او همچنين گردنبندي از طلاي سفيد ١٨ عيار را كه با ياقوت كبود تزئين شده بود ، براي اين مراسم برگزيد .

Nicky Hilton

Nicholai Olivia Rothschild خواهر پاریس هیلتون ، يك جامعه گرا ، سرمايه گذار ، مدل ، طراح لباس و يكي از اعضاي خانواده هيلتون  مي باشد . او در سال ٢٠٠٤ لاين طراحي لباس خود را راه اندازي كرد كه شامل يك لاين طراحي كيف هاي دستي نيز مي شد .

در سال ٢٠١٤ او كالكشني متشكل از ١٠ قطعه را عرضه كرد ، طراحي اين قطعات بر مبناي استايل شخصي نيكي بود و او نام هريك از اعضاي خانواده خود را بر آن ١٠ قطعه نهاد ، در سال ٢٠١٠ نيز لاين جواهراتي با ميانگين قيمت ٢٠٠ دلار با طراحي نيكي عرضه شد .

 

نيكي همچون شاهزاده اي مي باشد كه در هر مراسمي توجه همگان را به خود جلب مي كند ، در اين خيريه نيز او به همراه پاريس هيلتون و در لباسي از Oscar de la Renta به خوبي درخشيد . لباسي طوسي رنگ با دامني چين چين كه با جواهرات Jacob & Co ظاهري فريبنده را ايجاد كرده بود .

اين گردنبند زيبا ساخته شده از پلاتين و تزئين شده با ٧٠ قيراط الماس با برش هاي متفاوت مي باشد .

Issa Rae

Jo-Issa Rae Diop بازيگر ، كارگردان ، تهيه كننده و سازنده فيلم هاي اینترنتی مي باشد كه در ابتدا با فيلم يوتيوب Awkward Black Girls مورد توجه قرار گرفت .

Issa كه ميزبان اين مراسم خيريه نيز بود لباس طلايي رنگي از Valentino را برگزيد ، لباسي كه تماما از پولك هاي طلايي رنگ پوشيده شده است .

او با لباس پولكي خود گوشواره هاي Mateo Pearl Mobile را برگزيد ، گوشواره اي ساخته شده از طلاي زرد ١٤ عيار كه هركدام با ١٠ مرواريد تزئين شده اند . اين گوشواره ارزشي معادل ١٧٥٠ دلار دارد .

 

به نظر شما زیباترین جواهر رو لباس در این مراسم متعلق به کدام بازیگر بود؟

برچسب ها: bulgari, Chopard, Jacob & Co, valentino, ریحانا, Bruna Marquezine, rihanna, diamond ball, توپ الماس, Joan Smalls, Cavalli, Tiffany Haddish, Nicky Hilton, Issa Rae

در دنیای مد و جواهرات ، چه می گذرد؟

جواهرات الماس سفید و مشکی کالکشن Black Strada از برند لبنانی Yeprem

جواهرات ست الماس باگتی از برند انگلیسی Graff

انگشتر و دستبند خاص اژدها از برند ایتالیایی Giampiero Bodino

گوشواره و انگشترهای روسی از برند Mousson با سنگهای کوارتز و یاقوت

جواهرات الماس طرح گل ارکیده و ساعت با یاقوت های رنگارنگ از برند ایتالیایی Palmiero

دستبند و گردنبند زیبایRiverly & Curly Q از برند David Webb

دستبند زیبای Snake Charmer از برند David Webb

ست زیبای Global Warming از برند Roberto Bravo

کالکشن Tango از برندPomellato

جدیدترین محصولات موجود دکوریکور

برای خرید این انگشتر کلیک کنید