Change Language

اسکار 2020

پریناز ایزدیار در جشنواره فیلم برلین 2018 با گوشواره های زیبای گالری نور

عکس پریناز ایزدیار بازیگر فیلم "خوک" به کارگردانی مانی حقیقی در صفحه نخست سایت رسمی جشنواره فیلم برلین 2018 متنشر شد. برای مشاهده آن در ادامه با گلدبار دکوریکور همراه باشید.

 

 

 

فیلم خوک آخرین اثر مانی حقیقی در بخش مسابقه اصلی جشنواره برلین حضور دارد و کاندیدای دریافت خرس طلایی است.
این فیلم دوم اسفند ماه با حضور جمعی از عوامل فیلم در جشنواره برلین اکران شد و کارگردان و عوامل فیلم در کنفرانس خبری بعداز نمایش فیلم شرکت کردند. حقیقی فیلم خوک را نیز در ژانر کمدی ساخته و نویسندگی تهیه کنندگی و کارگردانی آن را خود برعهده گرفته است.


حسن معجونی، لیلی رشیدی، سیامک انصاری، مینا جعفرزاده، علی باقری، آیناز آذرهوش و مانی حقیقی از بازیگران “خوک” هستند. از نکات جالب توجه خوک حضور لیلا حاتمی،‌ علی مصفا و پریناز ایزدیار  در یک اثر کمدی برای اولین بار است.

 

لباس پریناز ایزدیار برای این مراسم مناسب و زیبا بود. برقی که منجوق دوزی لباس در نور ایجاد میکرد، جلوه آنرا بیشتر میکرد. دامن ریش دار بلند نیز هماهنگی خوبی با بالاتنه منجق دوزی شده داشت.

با اینکه لباس ریش ریش مورد پسند همه نبود و برای این مراسم نیز به قدر کافی شکیل نبود، ولی هنوز ترند است. کیف نیز شیک و هماهنگ با ست انتخاب شده است. 

 

گوشواره های مروارید و کریستال شکیل او نیز از گالری نور علی دایی انتخاب شده بود.

علی دایی پس از برکناری از سرمربیگری تیم پرسپولیس فرصت بیشتری را برای پرداختن به امور تجاری پیدا کرده و پس از فروشگاه ورزشی در نیاوران و رستورانش اینبار در یکی از مناطق شمالی تهران، گالری جواهرآلات را با نام " گالری نور" افتتاح کرد و رسما وارد دنیای جواهرات و تجارت سنگ های قیمتی شد.

طراحی این گالری بر عهده مونا فرخ آذری همسر علی دایی بوده است. بر خلاف مراسم افتتاحیه فروشگاه ورزشی دایی، به نظر می رسد مهمانان زیادی به مراسم افتتاحیه " نور " دعوت نشده بودند.

 


گالری نور که با توجه به محصولات و خدماتش به نظر می رسد با سرمایه ای عظیم تاسیس شده است، احتمالا اولین تجربه تجاری علی دایی خارج از دنیای ورزش است.

برچسب ها: Internationale Filmfestspiele Berlin,, پریناز ایزدیار

در دنیای مد و جواهرات ، چه می گذرد؟

معرفی گوشواره های گل رز الماس پیاژه

جواهرات الماس سفید و مشکی کالکشن Black Strada از برند لبنانی Yeprem

گوشواره و انگشترهای روسی از برند Mousson با سنگهای کوارتز و یاقوت

گوشواره زیبای Crescent از برند David Webb

ست زیبای Global Warming از برند Roberto Bravo

کالکشن Tango از برندPomellato

لباس زیبا و جواهرات Taylor Swift در موزیک ویدئویLook What You Made Me Do

جواهراتGismondi1754 زیبا از برند لوکس Paraggi ایتالیایی

برند روس Neha Dani و کالکشن زیبای Sirin Collection

جدیدترین محصولات موجود دکوریکور

برای خرید این انگشتر کلیک کنید