Change Language

اسکار 2020


Notice: Undefined variable: yt_op in /home/goldba/domains/gold.decoricor.com/public_html/templates/yoo_organic/warp/systems/joomla/layouts/com_content/article/default.php on line 148

لباس زیبا و جواهرات Taylor Swift در موزیک ویدئویLook What You Made Me Do

آهنگ Look What You Made Me Do قطعا یک آهنگ اعتیادآور است. ویدیو این موزیک، در مدت کوتاهی پس از انتشار، اولین آهنگي بود که در هر باشگاه ورزشي شنیده مي شد . اما آنچه در این موزیک ویدئو برای ما جذاب است، جواهرات چند صد میلیون دلاری است که به نمایش گذاشته شده. با گلدبار همراه شويد تا شما را با اين جواهرات آشنا كنيم ؛ جواهراتي كه ارزش حدودی 60 ميليون دلاري دارند .

 

در مشهورترین صحنه این موزیک ویدئو، تیلوردر یک وان حمام پر از جواهرات شناور است. اگرچه این جواهرات اصل نیستند ولی تنها یک قلم از این جواهرات که یک گردنبند زیبا از برند Neil Lane است و سمت چپ تیلور قرار گرفته، 10 میلیون دلار قیمت دارد.

در صحنه بعدي ويدئو تيلور در حالي كنار مارها قرار گرفته است كه از جواهرات ماري شكل استفاده كرده است . بزرگترين اين جواهرات يك گردنبند زيبا از كالكشن Serpenti Bulgari مي باشد كه از طلا زرد و سفيد ساخته شده و از گردنبندهاي گرانبها اين كالكشن مي باشد . اين گردنبند خارق العاده از بيش از ١٠ قيراط الماس اشكي دوطرفه و برليان و ٧١ ياقوت اشكي و دايره اي تشكيل شده است . تصویر زیر گردنبند را به زیبایی نمایش میدهد.

 

 

از طرف ديگر دستان تيلور با انگشترهايي مار شكل تزئين شده ، يكي از اين انگشتر ها كه دو انگشته مي باشد از برند Lydia Courteille انتخاب شده است. او دستبند هاي مدلSerpenti  از Bulgari را نيز در اين سكانس به كار برده بود .

 

در صحنه اي ديگر تيلور از دستبند Lydia Courteille استفاده كرده بود تيلور در حالي كه جايزه گرمي خود را در دستانش داشت از دستبند ماري شكل Lydia در موهاي خود استفاده كرده بود .

 

 

از ديگر جواهرات او در سكانس هاي مختلف مي توان به انگشتر انگشتر الماس سياه رنگ  دو انگشتی او اشاره کرد. شما می توانید نمونه این انگشتر را در گالری جواهرات نقره دکوریکور بیابید.

برچسب ها: bulgari, Taylor Swift, Neil Lane, تیلور سوئیفت, Lydia Courteille

در دنیای مد و جواهرات ، چه می گذرد؟

معرفی ساعت Bulgari Catene

ست لباس سبز دیور و جواهرات زمرد و الماس بولگاری برتن Greta Gerwig کارگردان هالیوودی در اسکار 2020

خودنمایی ساعت بولگاری در دست آنتونیو باندراس بازیگر اسپانیایی در اسکار 2020

ست لباس بنفش دنباله دار و گردنبند و گوشواره الماس بولگاری بر تن پریانکا چوپرا در گلدن گلوب 2020

Gwyneth Paltrow بازیگر هالیوودی با لباس توری و جواهرات بولگاری در گلدن گلوب 2020

درخشش لباس قرمز اسکارلت جانسون در کنار گردنبند الماس او در مراسم گلدن گلوب 2020

تیلور سوئیفت با لباسی رنگارنگ و خاص در مراسم اهدای جواهیز گلدن گلوب 2020

قرمز پوش هاي مراسم گلدن گلاب ٢٠٢٠ : نيكول كيدمن و اسكارلت جانسون

Zara Larsson خواننده سوئدی بالباس زیبای صورتی و جواهرات لوکس بولگاری در مراسم VMAs 2019

جدیدترین محصولات موجود دکوریکور

برای خرید این انگشتر کلیک کنید