Change Language

اسکار 2020

Ara Vartanian ، طراح محبوبترین جواهرات در دنیا

گلدبار امروز معرف طراحي برجسته و خلاق خواهد بود. Ara Vartanian شخصي ست كه در زمره يكي از برترين طراحان جواهرات در جهان شناخته شده است. در ادامه برخي از  كارهاي اين طراح خلاق را مشاهده خواهيم كرد و با طرفداران مشهور اين برند نيز آشنا مي شويم.

 

Omega SeaMaster & James Bond Series

این برند سوئیسی لوکس یار جدانشدنی هنرپیشگان نقش جیمز باند از زمان فیلم Golden Eye می باشد .برای مشاهده این ساعت زیبا در ادامه با گلدبار دکوریکور همراه باشید.

چطور ساعت رولکس اصل را تشخیص دهیم؟

احتمالا هیچ ساعتی برای متخصصان و علاقه مندان ساعت های لوکس ، بالاتر از Rolex نخواهد بود . این برند کاملا به حق بازار ساعت های لوکس را برای بیش از یک قرن تحت سلطه ی خود نگاه داشته است . Rolex بین شرکت های ساعت یکی از خلاقانه ترین ، زیباترین از نظر طراحی و محبوب ترین نزد هنرمندان می باشد .همانند هر دارایی با ارزش گران قیمت ، مدل های تقلبی ساعت هایRolex  نیز بیش از هر نوع ساعت دیگری در بازار موجود می باشند . اگر می خواهید یک هدیه ی خاص بخرید و یا به دنبال یک قطعه ی خارق العاده ی جدید برای خود هستید ، قیمت های مناسب احتمالا  بسیار وسوسه انگیز خواهند بود , اما آگاهی از طریقه ی تشخیص یک ساعت Rolex اصل ، قطعا ضروری است . برای بررسی این موضوع در ادامه با گلدبار دکوریکور همراه باشید.

معرفی کالکشن PASSION برند لیلا عبدالهی

کالکشن جواهرات PASSION از برند لیلا عبدالهی، ساخته شده در لندن، مجموعه ای باشکوه  از قلب طبیعت ، ترکیبی زیبا و خارق العاده از طرح های بسیار جذاب و با استفاده از جواهرات رنگارنگ پر هیجان را ارائه می دهد. خطوط و فرم ها، انحنای جواهرات ، آن ها را خاص تر جلوه می بخشید. آنچه باعث می شود که مجموعه مطلوب تر به چشم آید، کارآیی  و سازگاری آن با هر نوع مدی است. قطعات این جواهرات،با تحمل ظرافت ها و پیچیدگی ها، به یکی دیگر از شاهکارهای برتر در طراحی بدل می شوند. برای مشاهده و بررسی بیشتر این جواهرات در ادامه همراه گلدبار دکوریکور باشید.

کالکشن Hortensia از برند قدیمی Chaumet

chaumet یکی از معتبر ترین برند های فرانسوی می باشد. که کلکسیون Hortensiaمتعلق به این برند است. برای مشاهده این کلکسیون در ادامه با گلدبار دکوریکور همراه باشید.

کلاچ های لوکس " Nathalie Trad "

خاص ترین برند کیف کلاچ در دنیا را میتوان برند این دختر لبنانی برشمرد. وی در سال ۲۰۱۳ فعالیت خود را آغاز کرد و به سرعت با مدل های خاص خود توجه همگان را جلب کرد. برای آشنايى بيشتر با اين برند جهانى در ادامه با گلدبار دکوریکور همراه شوید...

ست زیبای Tool Chest میخی از برند David Webb

این کالکشن زیبا محصول جدیدی از برند معتبر David Webb است.این کالکشن شامل انگشترها ، گوشواره ها ، دستبندها و گردنبندهای مختلف میباشد. برای آشنايى بيشتر با اين کالکشن خاص با گلدبار همراه شوید...

ساعتهایی جواهرنشان از برند مشهور Piaget

Piaget ما را به یک سفر خیره کننده در زیر نور خورشید می برد . آخرین کلکسیون جواهرات مرغوب Piaget , اهمیت نقش ساعت های زنانه در دنیای Piaget را اثبات می کند . برای مشاهده کلکسیونی از این ساعتهای جواهرنشان در ادامه با گلدبار دکوریکور همراه باشید.

برند APM Monaco

APM Monaco  که از موناکو و نواحی جنوبی فرانسه تاثیر زیادی پذیرفته است ، یک برند محبوب و مدرن جواهرات با ویژگی مناگسکو می باشد .برای مشاهده این برند در ادامه با گلدبار دکوریکور همراه باشید.

بزرگترین الماس در De Grisogono

De Grisogono بزرگترین الماس بی نقص مزایده شده در Christie’s را معرفی می کند . برای مشاهده و بررسی این برند در ادامه با گلدبار دکوریکور همراه شوید.

جدیدترین محصولات موجود دکوریکور

برای خرید این انگشتر کلیک کنید