Change Language

اسکار 2020


Notice: Undefined variable: yt_op in /home/goldba/domains/gold.decoricor.com/public_html/templates/yoo_organic/warp/systems/joomla/layouts/com_content/article/default.php on line 148

چطور مانند بازیگران در مهمانی ها با لباس های رنگ فسفری بدرخشیم

ویکتوریا جاستیس، بازیگر و مدل امریکایی است که امسال در مهمانی AMFAR در لس آنجلس، با لباس فسفری و جواهرات زیبایی که با آن ست کرده بود درخشید. اگر شما هم قصد دارید از لباس هایی با این رنگ استفاده کنید، بد نیست پیش از آن، استایل ویکتوریا را بررسی کنید.


نهمين مراسم AmfAR Gala Los Angeles در هجدهم اكتبر سال ٢٠١٨ باشكوه هرچه بيشتر و با حضور هنرمنداني چون اورلاندو بلوم ، كيتي پري ، مدونا ، هيدي كلوم برگزار شد
Victoria Dawn Justice خواننده و بازيگر آمريكايي مي باشد كه به خاطر ايفاي نقش در فيلم هايي نظير Victorious مشهور شده است .


ويكتوريا در مراسم آمفر امسال لباسي از برند Aadnevik را انتخاب كرد ، در اين مراسم جواهرات Yven Tufenkjian  در كنار رنگ پاستلي لباس و دامن چيندارش مجموعه اي زيبا را رقم زد . گوشواره هاي زيباي ويكتوريا كه تا بالاي گوش نيز ادامه دارد ، ساخته شده از طلاي سفيد ١٨ عيار و تزئين شده با الماس هاي اشكي و اشكي دوطرفه بودند ، اين الماس هاي درخشان طرح هاي گل مانند را روي گوشواره تشكيل داده اند .
برای خرید گوشواره هایی مشابه این مدل، سری به گالری گوشواره های دکوریکور بزنید.

برچسب ها: Amfar, amFAR Gala 2018, Yven Tufenkjian, Victoria Dawn Justice

جدیدترین محصولات موجود دکوریکور

برای خرید این انگشتر کلیک کنید